تار موی سالم دارای لایه محافظی به نام کوتیکول است که به شکل لایه‌های محکم در کنار هم قرار می‌گیرند و رطوبت موها را حفظ می‌کنند. تغییر در ساختار کوتیکول مو موجب آسیب پذیری و دو شاخه شدن تارهای مو می‌گردد.

شامپو مغذی درموسیس با فرمولاسیون بسیار غنی خود نواحی آسیب دیده ساختمان مو را ترمیم نموده و سبب افزایش نرمی و لطافت موها می‌گردد. مواد پوشاننده موجود در شامپو مغذی موی خشک درموسیس ، لایه‌ای محافظ روی تار مو تشکیل می‌دهد که از تبخیر رطوبت تار مو جلوگیری کرده، ضخامت آن را افزایش می‌دهد، و سلامت مو را به آن باز می‌گرداند. همچنین الکتریسیته ساکن مو را کاهش داده و از ایجاد موخوره جلوگیری می‌نماید. جهت خرید شامپو موی سر درموسیس از سایت دیجی داچی به لینک بالا در همین صفحه مراجعه کنید.


ویژگی ها:

  • تغذیه و حفظ رطوبت موی خشک
  • ترمیم کننده و تقویت کننده موهای خشک و شکننده
  • بازسازی و ترمیم کننده فیبر موهای آسیب دیده
  • کمک به رفع موخوره، الکتریسیته و گره خوردگی موها
  • بازیابی نرمی و درخشندگی از دست رفته موها و ایجاد حالت ابریشمی


نحوه استفاده:

ابتدا موهای خود را خیس کنید و سپس مقدار مناسبی از شامپو را بر روی موی خیس قرار داده و به مدت تقریبا 3 دقیقه آن را بر روی سر ماساژ دهید، سپس مو را با آب ولرم شسته و در صورت نیاز این عمل را تکرار کنید.

حجم یا وزن 300 میلی لیتر
برند درموسیس
کشور مبدا برند ایران و سوئیس
نوع محصول شامپو سر
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
نوع مو موهای خشک
نوع محفظه نگه دارنده بطری دردار
مواد تشکیل دهنده سیلک پروتئین، دانه جو دوسر، عصاره لسیتین، عصاره شی باتر
نظرات دوستان

مشخصات برند درموسیس

برند درموسیس همواره در حال تهیه فرمول های انحصاری مناسب نیاز درماتولوژیک و متناسب با انواع نیازهای پوستی هر شخص است. این برند همچنین در هر مرحله از تهیه و تولید محصولات، تعامل نزدیکی با محققین و پزشکان دارد. در این مسیر با همکاری متخصصین پوست همیشه پاسخگو انتظارات مشتریان در تولید بهترین محصولات بوده است.

شرکت ویتا فارمد سوئیس، مستقر در لوگانو، ارائه دهنده مکمل‌های غذایی و ورزشی با کیفیت بالا است. در ویتا فارمد، تیم دانشمندان ما از 15 سال تجربه ارزشمند خود برای رشد این شرکت جوان جهت پاسخگویی به نیازهای مختلف مشتریان استفاده می‌کنند. تجارت درموسیس شامل تامین انواع مواد اولیه و کالاهای تمام شده برای بازارهای جهانی از جمله اروپا و آسیا است.

شرکت بوته سبز با استفاده از دانش فنی شرکت ویتافارمد سوئیس موفق به تولید برند درمانی درموسیس (برند درماتولوژیک) شده است. از آنجایی که فرمولاسیون محصولات این برند مورد تایید متخصصین پوست است و مواد موثره موجود در محصولات با وسواس و دقت بسیار زیاد انتخاب شده‌اند لذا به راحتی می‌تواند نیازهای درمانی انواع پوست را برآورده نماید.