این قهوه ترکیب ۸۰% عربیکا – ۲۰% روبوستا با خاستگاه‌های آفریقا و اندونزی است. طعم کارامل، عطر گلی و ادویه‌ای هنگام نوشیدن قهوه‌ اسپرسوی پریسکا حس می شود. مشخصه‌ اصلی قهوه‌های عربیکا، عطر و طعم خوشایند آن‌ها است. در مقابل قهوه‌های روبوستا میزان کافئین بالا و کف (Crema) زیادی دارند. برای تهیه‌ یک قهوه‌ اسپرسوی مطلوب و متناسب با سیلقه و نیاز مصرف‌کننده باید مقادیر مشخصی از دانه های قهوه‌های عربیکا و روبوستا ترکیب شوند.

نوشیدنی‌ اسپرسو از عصاره‌گیری دانه‌های قهوه تحت فشار بالا و دمای حدود ۹۰ درجه‌ سلسیوس تهیه می‌گردد. اصولاً آماده‌سازی نوشیدنی اسپرسو نیازمند دانش، مهارت و تجهیزات خاص است. جهت خرید قهوه اسپرسو پریسکا بن مانو از سایت دیجی داچی به لینک بالا در همین صفحه مراجعه کنید.


ویژگی ها:

  • 80% عربیکا، 20% روبوستا
  • دارای محافظ رایحه (Aroma Keep)
  • قهوه‌ تازه‌برشت (Fresh Roasted Coffee)

دستورالعمل تهیه:

مخزن آب را پر کرده و دستگاه را روشن کنید تا آب به دمای تنظیم شده برسد. برای اسپرسو سینگل شات حدود 7 گرم و برای اسپرسو دبل شات 14 گرم قهوه آسیاب شده نیاز دارید. قهوه را درون پورتا فیلتر بریزید. به کمک انگشتان، قهوه را پخش کرده و سطح آن را صاف کنید. پورتا فیلتر را به هد گروپ وصل کنید و شات اسپرسو را زیر خروجی قرار دهید. سریعا دکمه عصاره گیری را بزنید. زمان عصاره گیری کامل، 25 تا30 ثانیه زمان می‌برد.

برند بن مانو
وزن بسته‌بندی 250 گرم
ابعاد بسته‌بندی 5*9*29 سانتی‌متر
نوع بسته‌بندی پاکت 3لایه آلومینیومی
کشور سازنده ایران
میزان کافئین متوسط
درجه برشته کاری میان برشت
درجه آسیا ریز
گونه ترکیب عربیکا و روبوستا
رایحه و طعم عطر و طعم قوی
اسیدیته بالا
پس طعم بالا
بافت بالا
شیرینی بالا
ابزار دم آوری موکاپات، ماشین اسپرسو
خاستگاه آفریقا و اندونزی
نظرات دوستان

مشخصات برند بن مانو

برند بن‌ مانو تمام تلاش‌های خود را به خلق تجربه‌ای یکتا از نوشیدن قهوه‌ای تازه‌برشت و با‌کیفیت کرده است؛ به این دلیل، اشتیاقی بی‌پایان برای تولید «ناب‌ترین محصول ممکن» را دارد و پیوسته به دنبال کسب، تولید و نشر دانش بیشتری هست.

بن مانو یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه تولید قهوه درجه یک است که در این زمینه موفقیت‌های زیادی کسب کرده است. محصولات بن مانو ، بسیار متنوع و متناسب با هر سلیقه‌ای تولید شده است. شرکت بن مانو بر آن است تا با حرکت کردن به سمت محصولات با کیفیت، پخش و توزیع خدمات خود، الگویی باشد برای تمام تولید کنندگان ایرانی تا به مرجع رسمی فرهنگ قهوه در ایران تبدیل شود. این شرکت هدف خود را بر نظر مردم ایران قرار داده است تا کالای ایرانی بهبود یابد و در این راستا هم به خوبی تلاش کرده اند.

بسته‌بندی‌های پودر قهوه بن مانو از 250 گرمی برای مصارف خانگی بسیار مناسب است چرا که با توجه به وزن بسته‌بندی در مدت زمان کوتاهی مصرف می‌شوند و بدین ترتیب عطر و تازگی قهوه کماکان در مدت طولانی حفظ می‌شود.

بن مانو محصولات تولیدی خود را در دسته پودر قهوه بن مانو ، هات چاکلت بن مانو ، چای ماسالا بن مانو ، پودر کاپوچینو بن مانو ، دانه قهوه بن مانو ، کپسول اسپرسو بن مانو و قهوه کیسه ای بن مانو قرار داده است و دارای بسته بندی های شکیل و طعم دلچسب هستند و بسیار مورد توجه قهوه دوستان قرار گرفته است.