تیغ اصلاح سه تیغه آستور بیک دارای تکنولوژی 3 لبه و نوار مرطوب کننده حاوی ویتامینE و عصاره آلوئه ورا می باشد که علاوه بر ایجاد اصلاحی کامل و روان موجب افزایش نرمی و لطافت پوست می گردد. طراحی تیغ اصلاح سه تیغه آستور بیک به گونه ای است که به راحتی درون دست قرار گرفته و اصلاحی کامل و کنترل شده را فراهم می سازد همچنین از لغزش دسته نیز جلوگیری می نماید. جهت خرید خودتراش سه تیغه آستور بیک برای پوست های حساس از طریق لینک موجود در این صفحه سایت دیجی داچی مراجعه کنید و محصول خود را سفارش دهید.


ویژگی ها:

  • دارای نوار مرطوب کننده حاوی ویتامین E و آلوئه ورا
  • ایجاد اصلاحی نرم، روان و بهداشتی
  • طراحی نوین و کاربردی
  • جلوگیری از لغزش دسته
  • افزایش نرمی و لطافت پوست
  • دارای 3 لبه صاف و برنده
نوع محصول خود تراش
برند بیک
کشور مبدا برند ایران و فرانسه
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
نوع پوست پوست های حساس
کاربرد اصلاح موهای زائد بدن
تعداد 4 عدد
جنس استیل ضد زنگ
تعداد تیغه 3 عدد
محل مصرف پوست
مناسب برای بانوان و آقایان
نظرات دوستان

مشخصات برند بیک

بیک یکی از برندهای قدیمی است که قدمت آن به قبل از جنگ جهانی دوم می‌رسد. داستان برند بیک با تولید خودکار همراه شده است. برند بیک که نام آن از اسم صاحب کارخانه گرفته شده بود، در ابتدا Bich نوشته می شد و پس از چند سال به Bic تغییر نام یافت. بیک در همان سال های ابتدایی وارد ایران شد و یک خانواده ایرانی تصمیم گرفتند تا کارخانه این محصول را در ایران نیز پایه گذاری کنند.

محصولات برند بیک

برند بیک در طی سال‌ها فعالیت‌های خود را گسترش داد. در ابتدا حجم تولید خودکار را بالا برد و سپس به ایجاد تنوع پرداخت. امروز برند بیک در زمینه تولید خودکارهای رنگی بیک ، تولید عطر جیبی بیک ، ماژیک بیک ، تیغ بیک و محصولات آرایشی و بهداشتی بیک فعالیت خود را ادامه داده است.