قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید می تواند سبب بروز لک در پوست صورت و بدن شود. برای ابتلا به سرطان های پوستی نیاز به آفتاب سوختگی نیست و قرار گرفتن در معرض آفتاب، به سادگی باعث آسیب رسیدن به پوستتان می‌شود، حتی اگر پوستتان قرمز نشود. به همین سبب استفاده از کرم ضد آفتاب ضروری است و بهترین راه برای محافظت از پوست فوق العاده حساس شما در برابر پرتو های مضر نور خورشید است.

کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم با SPF50، در سه رنگ بژ روشن، بژ طبیعی و کاراملی تولید شده و به دلیل ساختار نرم و سیلیکونی با اصلاح نواقص پوست به یکدستی آن کمک کرده و به پوست اجازه تنفس می دهد. ترکیبات این ضدآفتاب فاقد چربی بوده و بسیار مناسب برای پوست‌های چرب، ترکیبی و جوش‌دار است. کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم با SPF50 علاوه‌ بر محافظت طولانی مدت از پوست در برابر آفتاب، پوششی ابریشمی و یکسان روی پوست ایجاد می‌کند. پوشش این کرم حتی نیاز به استفاده از کرم پودر یا پنکک برای آرایش روزانه را نیز از بین می‌برد. دیگر ویژگی خوب این کرم، مقاومت بالای آن در برابر تعریق و شست‌وشو است.جهت خرید کرم ضدآفتاب Spf50 فاقد چربی با پوشش کرم پودری هیدرودرم از سایت دیجی داچی به لینک بالا در همین صفحه مراجعه کنید.

 

ویژگی ها:

  • مناسب جهت پوست های چرب، ترکیبی و جوشدار
  • دارای ساختار سیلیکونی جهت ایجاد پوشش ابریشمی بر روی پوست
  • محافظت بالا از پوست در برابر پرتوهای زیانبار نور خورشید با اثر محافظتی طولانی مدت
  • تنظیم ترشح چربی پوست و کمک به جلوگیری از ایجاد جوش و آکنه

 

نحوه استفاده:

قبل از قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید مقدار کافی از فرآورده را به طور یکنواخت بر روی سطح پوست بمالید.سپس به خوبی ماساژ دهید.مصرف را هر ۴-۲ ساعت یکبار تجدید فرمایید.

نظرات دوستان