دستگاه تناسلی یکی از نقاطی است که برای تجمع و رشد باکتری ها و قارچ ها مناسب می باشد، به همین دلیل باید حساسیت زیادی روی این ناحیه داشته باشید، مخصوصاً خانم ها به دلیل ترشحاتی که دارند بیشتر از آقایان باید نکات بهداشتی را رعایت کنند تا دچار مشکل نشوند. بهترین محصولی که می توان با آن بهداشت این ناحیه از بدن را به خوبی رعایت کرد، ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم مدل Funga-8 است. این محصولات نسبت به سایر شوینده های بدن PH کمتری دارند که این ویژگی باعث می شود به ناحیه حساس تناسلی آسیبی وارد نشود، همچنین ژل های بهداشتی دارای خاصیت آنتی باکتریالی هستند که از رشد باکتری ها جلوگیری می کنند و آن ها را از بین می برند.
ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم مدل Funga-8 حاوی ترکیبات آنتی باکتریال می باشد و جهت شستشوی روزانه مخاطب ملتهب و تحریک شده مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین خوب است بدانیم که ناحیه تناسلی بانوان به دو بخش بیرونی و درونی تقسیم می‌شود. ناحیه درونی قدرت محافظت از خودش را دارد و دوران قاعدگی به تنظیم این ناحیه و مبارزه با باکتری‌های غیر مفید کمک می‌کند و ناحیه بیرونی تحت تاثیر بهداشت فرد و عوامل بیرونی قرار دارد. شما با استفاده از ژل بهداشتی التیام بخش بانوان هیدرودرم می توانید در هنگام عفونت قارچی از این محصول استفاده نمایید و به سبب نداشتن مواد صابونی، الکل، پارابن هیچگونه حساسیتی در شما به وجود نمی آورد. شما عزیزان می‌توانید برای دریافت مشاوره در رابطه با خرید و یا استفاده ی محصول، با کارشناسان فروشگاه اینترنتی دیجی داچی در تماس باشید. کافیه به لینک بالا در همین صفحه مراجعه کنید.

 

ویژگی ها:

  • جهت شستشوی روزانه مخاط ملتهب و تحریک شده
  • مناسب استفاده در هنگام عفونت قارچی
  • جلوگیری از رشد و تکثیر میکروارگانیسم‌های مضر
  • حاوی ترکیبات آنتی باکتریال و آنتی فونگال (ضد قارچ)
  • دارای pH~۸
  • التیام سوزش، قرمزی، خارش و خشکی ناحیه واژینال
  • فاقد مواد صابونی، الکل، پارابن


نحوه استفاده:
ناحیه خارجی دستگاه تناسلی را با آب مرطوب کرده و مقداری از ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم را با دست یا ترجیحا دستمال تمیز بر روی موضع بمالید, پس از یک دقیقه موضع را با آب خوب بشویید و خوب خشک نمایید.

نظرات دوستان