فلوئید آبرسان پوست چرب الارو تقویت کننده اثر آبرسانی (شاین کنترل) یک آبرسان سبک مخصوص افراد با پوست چرب و مستعد آکنه است که ترشح چربی پوست را کنترل می‌کند. این محصول الارو با کنترل براقیت پوست و کمک به کوچک نمودن منافذ پوست می‌تواند به عنوان زیرسازی در هنگام آرایش نیز مورد استفاده قرار گیرد. بافت این محصول فلوئید (مایع) بوده که سبب آبرسانی و مرطوب کنندگی عمیق پوست می‌شوند. فلوئید تقویت کننده اثر آبرسانی پوست چرب شاین کنترل الارو با بافتی سبک و کم حجم بر پایه آب تولید شده که هم به عنوان مرطوب کننده و آبرسان قابل استفاده بوده و هم خیلی زود جذب پوست می‌شود. در فرمولاسیون فلوئید آبرسان پوست چرب الارو تقویت کننده اثر آبرسانی (شاین کنترل) از پنتاویتین (Pentavitin) به عنوان آبرسان قوی و ماندگار پوست با اثر ماندگار طولانی مدت و اورمت (Evermatt) ترکیب انحصاری حاوی اولنولیک اسید؛ به عنوان ماده تنظیم کننده ترشح چربی پوست استفاده شده است. شما عزیزان می‌توانید برای دریافت مشاوره در رابطه با خرید و یا استفاده ی محصول، با کارشناسان فروشگاه اینترنتی دیجی داچی در تماس باشید. کافیه به لینک بالا در همین صفحه مراجعه کنید.

 

ویژگی ها:

  • مناسب پوست چرب و مستعد آکنه
  • مناسب به عنوان آبرسان صورت و استفاده روزانه
  • رطوبت رسان قوی با اثر طولانی مدت و بافت فوق العاده سبک
  • کمک به کنترل ترشح چربی
  • کنترل براقیت پوست و کوچک نمودن منافذ باز پوست
  • فاقد پارابن

 

نحوه استفاده:

روزانه دو بار بر روی پوست تمیز صورت و گردن استفاده شود. این محصول صرفا جهت استفاده خارجی است و از تماس با چشم بپرهیزید. در صورت تماس با چشم با آب فراوان شستشو دهید. در صورت بروز حساسیت، استفاده را قطع نموده و با پزشک مشورت نمایید.

نظرات دوستان

مشخصات برند الارو

گسترش آزمایشگاه‌های وناژ در جنوب کشور فرانسه حاصل سال‌ها تجربه و تحقیق مداوم در اروپا است. الارو در ژانویه 2007 در بهترین منطقه فرانسه یعنی آنژه متولد شد. شعار اصلی برند الارو از دو نماد اصلی شهر آنژه یعنی زیبایی و سلامتی گرفته شده است. در زبان فرانسوی نام الارو مخفف سه لغت زن، هنر و آب است.

در عصر حاضر به دلیل استقبال بالای مردم از برند الارو همانند دیگر برندهای فرانسوی، علاوه بر شهر وناژ فرانسه خط تولیدی محصولات الارو در کانادا و سوئیس نیز گسترش پیدا کرده است. تمام محصولات لابراتور الارو مورد تایید متخصصان پوست قرار گرفته است زیرا تمام محصولات الارو مطابق با استاندارد بوده و با استفاده از ترکیبات کاملا ارگانیک و طبیعی تولید و عرضه می‌گردند.

تمام مواد به کار رفته در محصولات الارو سازگار با انواع پوست افراد انتخاب می‌شود و در صورت استفاده مطابق با راهنما بهترین تاثیر را برروی پوست شما خواهد داشت.