یکی از اتفاقات رایج پس از اصلاح موهای زائد، جوش زدن و التهابات صورت است، ژل التیام بخش پس از اصلاح بانوان سی گل دارای خاصیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی است که باعث می‌شود تا رطوبت از دست رفته پوست جبران شود. این ژل، التهابات پوستی بعد از اپیلاسیون، بند انداختن، وکس را کم می‌کند و مانع ایجاد جوش بر روی صورت یا بدن می‌شود. ژل التیام بخش سی گل با عملکرد چهارگانه کاهش دهنده رشد مو، ضدالتهاب، آنتی باکتریال و مرطوب کننده می‌باشد.

در صورت استفاده مداوم از ژل التیام بخش پس از اصلاح گیاهی بانوان سی گل بصورت یک ماه روزی دوبار، ضخامت موهای در حال رشد کم می‌شود و تا 35% موهای قسمت استفاده شده را کاهش می‌دهد. این ژل التیام بخش سی گل آنتی باکتریال است و از ایجاد جوش و عفونت بر روی پوست و بدن جلوگیری می‌کند.

ژل التیام بخش پس از اصلاح بانوان سی گل به نام افترشیو سی گل نیز شناخته می شود. از دیگر مزایای افتر شیو سی گل ترکیبات موثر این محصول سی گل در کاهش رشد مو تا 35% و همچنین کاهش ضخامت موهای زائد تا 26% می باشد. به طوری که پس از هر بار استفاده از این محصول شاهد کم شدن و نازک شدن موهای زائد خود خواهید بود. جهت خرید ژل التیام بخش پس از اصلاح بانوان سی گل از سایت دیجی داچی به لینک بالا در همین صفحه مراجعه کنید.


ویژگی های ژل التیام بخش پس از اصلاح بانوان سی گل :

  • کاهش دهنده رشد مو
  • نرم و مرطوب کننده بدن و صورت
  • ضد التهاب و التیام بخش
  • آنتی باکتریال
  • حاوی عصاره آلوئه ورا و بلوط
  • جلوگیری از ایجاد جوش و التهاب پس از اصلاح
  • مخصوص صورت و بدن


نحوه استفاده از ژل التیام بخش پس از اصلاح بانوان سی گل :

روزی دو بار بر روی ناحیه مورد نظر ماساژ داده تا جذب شود. پس از یک ماه رویش مو در حدود 35% کاهش خواهد یافت.

حجم یا وزن 100 میلی لیتر
برند سی گل
کشور مبدا برند ایران
نوع محصول ژل پس از اصلاح بانوان
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
نوع پوست انواع پوست
بافت محصول ژلی
مواد تشکیل دهنده آب مقطر، ایزوپروپیل الکل، عصاره لارئا، عصاره آلوئه ورا، اراکیدیل الکل، آراکیدیل گلوکزاید، روغن درخت چای،ستیل اوکتانوات، متیل ایزوتیازولین ایزوتیازول، عصاره اپیلوبیوم، گلوکزامین گلیکان،اسانس، دکسپانتونول، سدیم هیدروکساید، بیزابولول، الانتوئین، تریکلوزان، کاربومر، پیروکتون اولامین.
کاربرد التیام بخش، ترمیم کننده، ضد التهاب، کاهش دهنده رشد مو
مناسب برای بانوان
نظرات دوستان

مشخصات برند سی گل

شرکت لابراتوار دکتر اخوی در سال 1369 توسط دکتر نصراله اخوی تأسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی آغاز کرد. برند سی گل یکی از چندین برند زیر مجموعه این شرکت ایرانی موفق است که بنیان گذار آن به عنوان تنها متخصص بین‌المللی در حوزه آرایشی و دارویی کشور شناخته می‌شود.

او همچنین عضو موسسه فرانسوی متخصصین بین‌الملل است که با کمپانی‌های بزرگ آرایشی از جمله لورآل و لانکوم و همچنین آزمایشگاه‌های دارویی بین‌المللی و داخلی همکاری دارد. در حال حاضر محصولات آرایشی، بهداشتی و دارویی برند سی گل که حاصل بیش از سه دهه فعالیت موفق این برند در بازار ایران است، در کارخانه‌ بزرگی واقع در یکی از مناطق صنعتی همجوار تهران تولید می‌شود.

محصولات سی گل

در سال 1380 شرکت دکتر اخوی به عنوان نخستین واحد آرایشی و بهداشتی فعال در کشور، موفق به دریافت گواهی استاندارد ایزو 9002 از کشور کانادا شد. این شرکت معتبر ایرانی همچنین در سال 1381 موفق شد تا شرکت خود را در موسسه استاندارد عربستان به ثبت برساند. از دیگر موفقیت‌های این شرکت دریافت گواهی‌های ایزو 10002 و ایزو 9001 از کشورهای فرانسه و آلمان است.

از سوی دیگر، یکی از بزرگترین تحولات لابراتوار دکتر اخوی به سال 1390 مربوط می‌شود. در این سال این کمپانی بزرگ با هدف حفظ سلامت و زیبایی پوست و مو، تحقیقات علمی گسترده‌ای را در رابطه با ویژگی‌های شیمیایی مواد آرایشی و بهداشتی و ساختار پوست انسان به انجام رساند تا از این طریق بتواند محصولات خود را متناسب با نیاز افراد در اختیار آن‌ها قرار دهد.

محصولات تولیدی برند سی گل با گذشت بیش از چندین دهه از تاسیس برند، همچنان با بالاترین کیفیت تولید می شود و در دسترس مشتریان قرار می گیرد. از سوی دیگر، با وجود تمام مشکلات موجود در پروسه تولید و با در نظر گفتن کمبود مواد اولیه در کشور، این برند توانسته است هر سال موفق تر از سال قبل به فعالیت خود ادامه دهد و محصولات بسیار کارآمد و نوآورانه ای را تولید و روانه بازار کند.

محصولات این برند در بازار ایران همواره با رضایت بالای مشتریان روبرو شده است، به طوری که بر اساس آمار های به دست آمده، در حدود 85 درصد مشتریان از محصولات این شرکت ایرانی رضایت دارند. لابراتوار دکتر اخوی با توجه به سال ها تجربه موفق خود در کشور ایران، در میان کشورهای دوست و همسایه نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است.