تونر پاک کننده C پلاس آردن سی فکتور کمک می کند تا پوست سالم و عاری از هر گونه آلودگی داشته باشید. گاهی حجم مواد آرایشی روی پوست باعث می شود تا مقداری از این مواد به پوست نفوذ کرده و آن را آلوده نمایند. تونر پاک کننده آردن سی فکتور این کار را به خوبی انجام داده و از این طریق به شفافیت و درخشندگی پوست منجر خواهد شد. ویتامین C موجود در این تونر باعث حفاظت پوست در برابر رادیکال های آزاد شده و اثرات مخرب آنها را دفع می سازد. ضمنا آلوئه ورا و هیالورونیک اسید موجود در این تونر هم روی رطوبت پوست تاثیر نهاده و آن را افزایش می دهند. تونر پاک کننده C پلاس آردن سی فکتور از ترکیبات سودمند و مناسبی برخوردار بوده و فواید دیگری را نیز برای پوست به ارمغان می آورد. رفع و کاهش لکه های تیره پوستی، محافظت از پوست در مقابل آلودگی های هوا و آلودگی‌های محیطی و تنظیم ترشح چربی، از دیگر مزایای این محصول به شمار می آیند. همچنین محصول مورد نظر باعث افزایش کلاژن سازی پوست شده و پوست را به سوی جوانی پیش می برد. بنابراین آثار کمتری از پیری در پوست را مشاهده خواهید کرد. عصاره شیرین بیان موجود در آن هم منجر به شفافیت هر چه بیشتر پوست شده و آن را روشن می گرداند.


ویژگی ها:

  • عدم ایجاد خشکی و کشیدگی بر روی پوست پس از هر بار مصرف
  • حفظ رطوبت و ‌آب مورد نیاز پوست
  • کاهش لک‌های قهوه‌ای به دلیل داشتن ویتامین c و هیالورونیک اسید
  • دارای عصاره‌های گیاهی
  • بدون نیاز به شستشو و کنترل کننده ترشح چربی
  • حاوی ویتامین C
  • مناسب برای پوست نرمال تا چرب، چرب و مختلط
  • ممنوعیت مصرف برای پوست خشک و خیلی خشک و حساس به ویتامین c
  • بستن منافذ پوستی

 

نحوه استفاده:
برای استفاده از این تونر ابتدا مقداری از آن را به پنبه آغشته نمایید. سپس پنبه را بر روی تمام نقاط صورت بکشید. البته از تماس پنبه با چشم ها باید خودداری کنید. توجه داشته باشید پس از مصرف این تونر، نیازی به آبکشی نبوده و احتیاجی نیست دست به آب بزنید.

نظرات دوستان

مشخصات برند آردن

لابراتور پارس حیان با نام تجاری آردن از سال 1370 در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت پارس حیان به غیر از برند آردن سه برند دیگری مانند فولیکا ، هیدرودرم و سان سیف را در زیر مجموعه خود دارد. برند آردن به عنوان اولین گروه محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران به حساب می‌آید که محصولاتش با دید علمی‌تر و مفیدتر نسبت به سایر برندهای ایرانی تولید می‌شوند.

با اطمینان می توان گفت که امکانات آزمایشگاهی مجموعه محصولات آردن در سطح کشور منحصر بفرد است. تجهیزات و علم حاکم بر این مجموعه قابل رقابت با شرکت‌های معتبر خارجی می باشد. آردن مفتخر به دریافت درجه مجموعه آزمایشگاهی آکرودیته از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گردیده است.

محصولات تخصصی آردن

محصولات این برند ایرانی به لطف بهره مندی از ساختاری علمی و دقیق، رضایت مشتریان را به همراه داشته است، به طوری که مشتریان همواره تجربه خوبی از مصرف این محصولات داشته اند. این برند در حال حاضر با بیش از 80 نوع محصول مختلف به خوبی توانسته است نیاز مشتریان را تامین کند.

محصولات اصلی برند آردن شامل چند دسته محصولات پوست و مو کودکان، ضدآفتاب های آردن ، محصولات مراقبت از پوست آقایان، محصولات مراقبت از پوست مانند سرم روشن کننده آردن و... می‌شود.

محصولات پوست و مو کودکان

ضدآفتاب های آردن

محصولات مراقبت از پوست آقایان آردن

محصولات مراقبت از پوست آردن

جهت خرید ایمن و مطمئن خود و آگاهی از محصولات اورجینال برندهای مختلف به خصوص آردن می‌توانید به سایت اینترنتی پا به پا مراجعه کرده و محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید.